Rólunk írták

Rólunk írták

Száztornyú Prága 2015.04.27.-29.

A kirándulás jól sikerült, leszámítva a második napi esős időt - de erről nem tehetünk.

A szállás tiszta, rendes volt, az ott kapott reggeli és vacsora megfelelő volt.

Az idegenvezetők szimpatikusak és segítőkészek voltak, szakszerűen vezették a csoportot.

Az autóbusz kényelmes, az igényeknek megfelelő volt, a személyzet udvarias, szakmájukat ismerő buszvezetőkből állt. 

Ezúton is köszönöm az iroda munkatársainak, és remélem, hogy a jövőben is lesz szerencsénk közös kirándulásokat szervezni.

Üdvözlettel:Sz. J.

Advent Bécsben Parndorffal 2014.12.06.

Minden rendben volt az utazással kapcsolatban. A csoport véleménye szerint az autóbusz kifogástalan, a gépkocsivezetők nagyon jól vezettek, jó helyen parkoltak, mert hamar kiértünk Bécsből.  L.  András idegenvezetővel is elégedettek voltak. Nagyon jó időben hazaértünk, de a csoport tagjai  is pontosan értkeztek az induláshoz.

Jelentkezni fogok,mert hazafelé egy tavaszi programot beszéltünk meg.

 

Üdvözlettel       Sz.  M.

Advent Bécsben Heindl csokigyárral 2014.11.29.

Hazaérkeztünk épségben Bécsből ! Sánta István rutinjának köszönhetően ( nem először utaztunk vele) garancia volt a biztonság és gondosság.

L. András  idegenvezetőnk felkészült, dinamikus és barátságos volt a csoporttal, igyekezett mindent megmutatni azoknak akik először jártak Bécsben.

Mindenkit izgalommal várta a Heindl csokimúzeum bemutatóját-kóstolóját, de igazi izgalmat a Práter hozta. Nem volt olyan utas aki nem "vigyorral" az arcán izgatottan ámuldozott, vagy próbálta ki a látványosságokat. Nagyon szép és különleges helyszín volt, rengeteg fénykép készült a társaim által.  A város varázslatos volt mint mindig, és a fények még gyönyörűbbé tették az adventi ünnepet.

Utastársaim a nap végére a fáradtságot leszámítva csak pozitív véleményt fogalmaztak meg az útról, köszönték a lehetőséget, és részvételi szándékukat jelezték majd más utazásra is. A nagyon korai kelés ellenére is ez egy "mindent megért" - út volt mindenki számára.

Köszönettel:   H. Gy.-né

Advent Bécsben - Hundertwasser házzal 2014.11.29.

Köszönöm az érdeklődését, jól sikerült az utazás, minden rendben volt.

A személyzet is kifogástalan volt. Az idegenvezető külön dícséretet érdemel, szuper volt.

Köszönöm szépen.

K. M.

Advent Burgenlandban 2014.11.29.

Kedves Bettina!

Csak gratulálni tudok az iroda profizmusához! Kedves, segítőkész, tapasztalt idegenvezetőt és nagyon figyelmes sofőröket ismerhettünk meg. Minden kedves dolgozójuknak egy számomra sokat jelentő idézettel szeretnék boldog ünnepeket kívánni :
,,A törődés olyan, mint egy kimeríthetetlen bankszámla, ami jó szándékkal van tele. Erről a számláról  magadra nem tudsz költeni, de minél többet fordítasz másokra, annál többet kapsz vissza tőlük, az ő számlájukról . ,,
Békés ünnepeket !
Cs.-né M.

Montenegró, a Balkán-félsziget ékszerdoboza

2014.08.31.-09.07.

Csodálatosan kellemes utazáson vehettünk részt az Önök jóvoltából. melyet ezúton is nagyon szépen köszönünk!

Először is: Montenegróban 4-5 évvel ezelőtt jártam és azóta hatalmas fejlődésen ment át: egységesebb, tisztább, természeti szépsége és épített öröksége pedig változatlanul csodálatra méltó.

Minden rendben volt az utazás körülményeivel és a személyzettel is beleértve nagytudású idegenvezetőnket, akihez tavaly már volt szerencsénk és most is fáradhatatlanul menedzselte csoportunkat és széleskörűen tájékoztatott bennünket.

A szállás kiemelkedően jó minőségű és az étkezéssel is meg voltunk elégedve.

Kevesebb eső is elég lett volna de erről igazán csak az Égiek tehetnek, nincs beleszólásunk.

Összességében: jó hangulatú emlékezetes utazáson vehettünk részt, köszönjük szépen!

Üdvözlettel,

M K.-né

Felvidéki barangolás

2014.07.15.-18.

Évek óta az Adria Holiday Utazási Iroda szervezésében teszünk kirándulást Kunszentmártonból. Idén a Felvidékre látogattunk, a változatos programból kiemelem Betléren a pazar berendezésű Andrássy kastélyt, Lőcsén a Városházát, Kassán a Szt. Erzsébet székesegyházat.

A sok látnivaló és élmény közül felejthetetlen -szemerkélő esőben- a Dunajec folyón való tutajozás.

Idegenvezetőnk szakmai felkészültsége, figyelmessége példaértékű, ugyancsak dicséret illeti gépkocsivezetőnket, aki kényelmes utazást biztosított körutazásunk során, egyéniségével jó hangulatot teremtett.

A magam és csoport nevében megköszöm az Iroda Vezetőjének, külön Bettinának a lelkiismeretes, pontos szervező munkáját.

                                                                                          Tisztelettel: Sz. S-né

Napfényes Itália

2014.05.22.-26. 

Kedves Vadásziné Sziman Zita!

Kollégáim és én magam is szeretnénk megköszönni Ön és munkatársai munkáját az olaszországi úttal kapcsolatban.

Mindenki elégedett volt a szállással, a fogadtatással, az idegenvezetéssel, a sofőrökkel, a busz állapotával és nem utolsó sorban az Ön szervezői tevékenységével.

Kérem, hogy a későbbiekben is tájékoztasson a lehetőségekről, mert már tervezzük, hogy az idén még egy alkalommal jelentkezünk hasonló útra.

Üdvözlettel

M. Sz.

Hétvége Lengyelországban

2014.05.16.-18.

Nagyon jól sikerült kirándulás volt. / Esőt leszámítva, de azt nem lehet kiszámítani. / A csoport jól érezte magát. Szállás, utazás rendben volt. Köszönjük az idegenvezetőt és a két gépkocsivezetőt is. Korrektek, udvariasak, segítőkészek voltak. A busz tiszta, kényelmes volt.

Elégedetten jöttünk haza. Amennyiben a jövőben utazunk ismét Önöket választjuk.

Köszönjük a segítségét. Kívánunk Önnek és az iroda dolgozóinak jó egészséget, további jó munkát.

Tisztelettel a nyugdíjasok nevében: M. I.-né

7 nap alatt London körül április 11 - 18

Kedves Eszter!

Nagyon jól sikerült az angliai utunk. Nem volt telezsúfolva programokkal, mégis nagyon sok mindent láttunk. Bepillantást nyerhettünk az ország életébe, a családoknál való elhelyezés miatt kicsit úgy éreztük, mintha mi is odatartoznánk, részesei volnánk a mindennapoknak.

Nagyon jó volt a magyarországi szervezés, érezhető a szervezésben a tapasztalat, Eszter hozzáállását pedig végig az emberség és a maximális együttműködés jellemezte.

Nagyon köszönjük M.J. idegenvezető profinak nevezhető munkáját is, alapos tudással rendelkezik, akkor és annyit mond, amikor és amennyit kell. Végig levette a vállunkról a gondot. Segítőkész, tud bánni a gyerekekkel, meg tudja oldani az éppen fölmerülő kisebb-nagyobb problémákat. Külön köszönöm neki, hogy a beteg kislánnyal pillanatok alatt a kórházba értünk, és végig ott volt, és intézte, amit kellett.

H.Zs.

Balatonfüred